nasze media MGN 07/2024
dodane 25.09.2014 11:02

Październikowy „Mały Gość”

W najnowszym wydaniu znajdziecie między innymi obrazek z modlitwą dzieci za rodziców.

W tym roku podczas nabożeństw różańcowych niektórzy z Was poznają trzydziestu młodych ludzi. Niektórzy, to Wasi rówieśnicy. Inni są trochę starsi. Mieli – jak Faustino, Ania czy Chiara, o których piszemy w październikowym „Małym Gościu” – życie takie, jak wielu z Was. Dzisiaj mówimy o nich: święty, błogosławiony albo sługa Boża. Razem z nimi, najmłodszymi świętymi, chcemy w październiku modlić się za nasze rodziny. Za mamę i tatę, za brata, za siostrę, za całą rodzinę. W tym czasie papież Franciszek i biskupi będą w Rzymie rozmawiać o rodzinach na specjalnym synodzie.

Mama i tata potrzebują pomocy z nieba, by wszystkim w domu było dobrze, by wszyscy dla siebie byli dobrzy, by każdy chciał do domu wracać. Możecie to dla Waszej rodziny wyprosić. Codziennie, cierpliwie, wytrwale.

Poza tym w nowym „Małym Gościu” znajdziecie artykuły o rowerowej wyprawie w nieznane, w intencji pokoju na świecie, o tajemnicach Indian Pueblo, o tym, jak własnoręcznie wykonać różaniec czy o super nowoczesnej Toyocie FT-1. I wiele wiele więcej.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..