nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 22.09.2014 23:11

Popularny i spokojna

Bardzo spodobał mi się jeden trzecioklasista. Jest on kolegą mojego brata i mamy dużo wspólnych znajomych, jednak nie wiem, czy on mnie kojarzy. Ja staram się ładnie ubierać, często być w pobliżu niego, często też się na niego patrzę i myślę, że on to wyczuwa. Nie wiem, co zrobić, żeby mu się spodobać. On jest chyba popularny i wydaje mi się, że nie jest mu trudno znaleźć dziewczynę, a ja jestem zwyczajna i spokojna. Nie chcę mu się narzucać. Może zaprosić go na Fb? Powinnam się uśmiechać czy raczej udawać, że mi na nim nie zależy? Czy chłopaki wolą miłe i wrażliwe czy szalone i zabawne dziewczyny? Gimnazjalistka I kl.

Myślę, że na fb możesz go zaprosić, bo on powinien Ciebie kojarzyć, zna Twoje nazwisko. Uśmiechaj się do niego i bądź sobą. Czyli nie udawaj szalonej, nie udawaj innej niż jesteś. Chłopcy są różni, z wiekiem coraz bardziej cenią wrażliwe i spokojne dziewczyny. Ale to jest sprawa indywidualna. Jeśli on jest popularny, to go pewnie dziewczyny rozpieszczają. Dowiedz się dokładnie, czy on kogoś ma, czy się w jakiejś koleżance kocha. Jeśli jest wolny, to bardziej wchodź mu w drogę. Ale też nie rób histerii z tego tematu, bo pierwsze zauroczenia bardzo rzadko bywają udane. Ważne, że Twoje serce obudziło się do uczucia, a czy teraz będzie wzajemność czy nie- czas pokaże.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione