nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 18.09.2014 19:35

Wielka pomyłka

Miałam przyjaciela, który kilka razy prosił o coś więcej, ale zawsze tłumaczyłam, że to nie ze mną, że go lubię i cenię, ale jako przyjaciela. Podczas wakacji zaczęłam chodzić z chłopakiem. Gdy przyjaciel się dowiedział, wpadł w szał, rozpuścił o mnie plotki, dokucza, nastawia chłopaków przeciwko mnie. Aż mi się nie chce chodzić do szkoły… 16-latka

Najlepiej zaprosić go na rozmowę i to poważną rozmowę. Ja bym mu powiedziała, że okropnie się na nim zawiodłam. Nigdy go nie oszukiwałaś, tłumaczyłaś, że cenisz jako przyjaciela, że kochasz po przyjacielsku. A on swoim zachowaniem pokazuje, że nie byłaś dla niego przyjaciółką ani on Twoim przyjacielem. Myślał tylko o sobie i o swoich celach. W dodatku puszczanie tego typu plotek i takie zachowanie jest straszliwie niemęskie. Możesz to jakoś złagodzić, nie tyle mu nagadać, ile powiedzieć, że się strasznie zawiodłaś i że Ci bardzo przykro. No i niech teraz odkręci to co namieszał. Nie pokazuj smutku, wzruszaj ramionami, chłopakom też nagadaj, że nie mają swojego zdania. Na przyszłość bądź ostrożna w zawieraniu przyjaźni z chłopakami, bo niby się godzą na warunek, ale jak widzisz sama różnie to potem bywa.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione