nasze media MGN 07/2024

Gabriela Szulik

dodane 10.09.2014 11:34

Ziemia Maryi

Film „Mary’s Land. Ziemia Maryi” przyciąga rzesze osób. Coraz więcej kin włącza film do swojego repertuaru.

Chociaż coraz więcej kin włącza film do swojego repertuaru, to jednak ich liczba (22 kina w całej Polsce) – jak się okazuje – jest niewystarczająca.

Przed kinami ustawiały się kolejki, by kupić bilet. Film ma bardzo dobre recenzje i już w pierwszy weekend po premierze, widać było, że film „Mary’s Land” był filmem oczekiwanym w Polsce. Najwyższą frekwencję odnotowano w kinach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. W związku z tym wiele kin zmienia nie tylko sale na większe, ale również daje widzom lepsze godziny seansów.

Od piątku również (11 września) film „Mary’s Land” będzie wyświetlany w sieci kin Helios. Zainteresowanie zgłaszają też kolejne kina.

Film „Mary's Land. Ziemia Maryi” łączy fakt i fikcję. Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludzi, którzy twierdzą, że przeżyli bezpośredni kontakt z Maryją. Film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie.

Agent M.J. rozmawiając z wybranymi ludźmi początkowo im nie wierzy, gdy opowiadają, co przeżyli. Top modelka, prostytutka, polityk, człowiek z marginesu – wszyscy mówią to samo. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć je na nowo. Ale to nie takie łatwe. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli.

Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta zmieniała życie poszczególnych osób, a te zmieniały kolejne osoby. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam.

Mary’s Land to fabularna historia Maryi, która przewodzi niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

Film trwa 116 minut, został wyprodukowany w Hiszpanii. Jest przeznaczony dla widzów powyżej 12 roku życia. Jego światowa premiera odbyła się 5 grudnia 2013 roku. W polskich kinach jest wyświetlany od 5 września 2014 r.

Tu możesz sprawdzić, czy film jest wyświetlany w Twoim mieście:

http://marysland.pl/chcesz-obejrzec/gdzie-obejrzec-nasz-film/

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..