nasze media MGN 07/2024
dodane 05.08.2014 08:52

Konkurs fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym „Zobacz Anioła” i wygraj atrakcyjne nagrody.

Zasady są proste. Wystarczy zrobić zdjęcie, które przestawia… Twoje spotkanie z aniołem. Następnie przesłać je za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Galerii Anielskiej.

Udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie konkursowe poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.anielska.com.pl. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić swoje zdjęcie w jednej z trzech kategorii - foto-klasyka, foto-mobile i foto-grafika. Na zgłoszenia czekamy do 17 września 2014r. Szczegółowy regulamin dostępny jest również na stronie internetowej Galerii Anielskiej.

Nagrody

Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć jury, złożone ze znanych fotografów, wybierze te najlepsze, które zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami – profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Ale to nie wszystko – wszyscy laureaci będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia podczas specjalnej wystawy pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się  27 września 2014 r. podczas Pikniku Rodzinnego „Bemowo z Aniołami”.

Galeria Anielska

Galeria sztuki powstała z potrzeby prezentacji dzieł - wytworów działalności plastycznej, ceramicznej i fotograficznej uczestników Ośrodka „Michael”. Rysunek, szkic, obraz, gliniana figurka tworzona często jako zadanie domowe czy efekt zajęć dydaktyczno-edukacyjnych mogą tu stawać się wizytówką Twórcy, która urasta do miary dzieła sztuki. Twórca natomiast rysując, malując, modelując glinę, fotografując -  dzieli się ze światem i z drugim człowiekiem, tym co ma najpiękniejszego.

Odwiedź naszą stronę internetową www.anielska.com.pl i polajkuj nas na Facebooku www.facebook.com/galeria.anielska

Organizator

Konkurs Fotograficzny „Zobacz Anioła” startuje już po raz czwarty. Organizatorem jest Ośrodek wychowawczo-profilaktyczny „Michael” oraz redakcja dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..