nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 09.08.2014 19:30

Granice zwierzeń

Spotykaliśmy się, było miło, aż tu okazało się, że ona zwierzała się z wszystkiego przyjaciółce, która rozpowiedziała o naszych spotkaniach, dodała trochę od siebie. Byłem wściekły, nagadałem jej. Licealista

Każdy dojrzały mężczyzna wie, że kobiety mają potrzebę zwierzania się. Dlatego warto o tym z dziewczyną rozmawiać, tłumaczyć, że są sprawy, które powinny być tylko między Wami, że nie trzeba się ze wszystkiego zwierzać. Im dziewczyna dojrzalsza, tym lepiej to rozumie. Jako mężczyzna zachowaj spokój, wybaczaj takie wpadki i ciągle tłumacz, że istnieje sfera pełnej prywatności między chłopakiem i dziewczyną. Znam mężczyzn, którzy podchodzą do tego problemu z poczuciem humoru, kpią z tej kobiecej potrzeby analizowania wszystkiego. Jeśli tego nie potrafisz, to rozmawiajcie o tym, wprowadźcie pewne ustalenia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione