nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 19.07.2014 20:30

Nadawać i odbierać sygnały

Bardzo spodobał mi się kolega z klasy. Myślałam, że to minie, lecz nic z tego, tęsknię coraz bardziej. A teraz wakacje i nie widzę go. Moja przyjaciółka mieszka w tym samym domu co on. Twierdzi, że mam szanse, zresztą, mi też się wydaje, że on na mnie zerkał. Co tu robić, do września nie wytrzymam. Nastolatka

Nie podałaś, ile macie lat. Bo może na tyle młodzi, że on nie ma śmiałości do rozmów, tylko po prostu mu się podobasz, marzy o Tobie. Moim zdaniem najlepiej jest zorganizować grupkę rówieśników i razem spędzać czas. Skoro macie wspólną przyjaciółkę, to ona może to zorganizować. Gdy tylko będzie słonecznie, umówcie sie na rowery albo na boisko, by pograć w piłkę, a może po prostu gdzieś na colę lub na spacer. Może ktoś ma psa, możecie iść na spacer. Byle był powód spotkania, a potem w grupie śmiechy, żarty. A w takiej grupie już wyraźnie można pokazać sympatię, można się uśmiechać, spoglądać. Pamiętaj, że dziewczyna nie wyznaje pierwsza uczucia. Dziewczyna spogląda, zerka, uśmiecha się i najwyżej delikatnie zagaduje. Tak kombinuj, by być blisko niego.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione