nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 17.07.2014 20:30

Klikam i klikam...

W ciągu roku w weekendy potrafiłam siedzieć przed komputerem całymi dniami. Teraz, gdy zostaję sama w domu, nic innego nie potrafię wymyślić, więc bezmyślnie klikam. Ale wcale się z tym dobrze nie czuję. Chcę się z tego wyrwać, ale nie mam żadnej pasji, wiele moich koleżanek robi to samo. Gadamy przez Internet i tyle. 14 -latka

Czas spędzony bezmyślnie przed komputerem jest beznadziejny. Zero korzyścii ,a wiele strat. Nawet puste rozmowy z koleżankami uwięzionymi tak jak Ty przed monitorami- to nie są prawdziwe relacje. Bo nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów. Ty organizuj spotkania koleżanek, czasami zaproś do siebie, jeśli to możliwe. Urządźcie sobie wieczór filmowy, wieczór gier planszowych i co tylko lubicie. Lenistwo jest wrogiem duszy i Twoje życie stanie się sztuczne i płytkie, jeśli zamkniesz się przed monitorem. Ja Ci pasji nie znajdę. Pomyśl, co lubisz, co Cię ciekawi. Zawsze polecam ruch, bo sama go lubię. Wyprawy rowerowe, dalekie spacery, zbieranie ziół latem, suszenie roślin, gotowanie, pieczenie, czytanie powieści, szydełkowanie, haftowanie, ręczne wyrabianie biżuterii, projektowanie strojów, wszelkie sporty...wybór należy do Ciebie. Jeśli nie zaczniesz żyć aktywnie, będziesz coraz bardziej gnuśna, niezadowolona, zniechęcona. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch, więc pilnuj ruchu!

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione