nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 13.07.2014 20:30

Lista życzeń

Męczą mnie migreny, więc modliłam się o zdrowie. Niestety, Pan Bóg mnie nie wysłuchał. Mało tego, w rodzinie jeszcze kilka osób choruje, więc już nie wiem, czy ta modlitwa ma sens. 13-latka

Modlitwa zawsze ma sens, bo ustawia nasze myślenie, pokazuje, kto jest najważniejszy. Gdyby ludzie modlitwą załatwiali sobie zdrowie, to nikt by nie chorował, nie byliby potrzebni lekarze, szpitale. Tymczasem nasze życie na ziemi to nie raj. To piękne, ale też trudne zadanie do wykonania. Nigdy nie traktuj modlitwy jako listy życzeń. Modlitwa to nie jest transakcja handlowa. Jeśli o coś w modlitwie prosisz, to zawsze dodaj słowa "bądź wola Twoja". Oczywiście, migrena nie jest wolą Boga. O zdrowie się módl, ale jednocześnie należy iść do lekarza. Mamy wiedzę, rozum i należy szukać przyczyny bólu. Zdarzają się cudowne uzdrowienia, ale pozostaje dla nas tajemnicą., dlaczego te właśnie osoby zostały wysłuchane i uzdrowione. Pan Bóg słyszy nasze modlitwy, ale Boża logika i Boży czas to coś innego niż nasze pojęcia na ten temat. 
 

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione