nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020

Gabriela Szulik

dodane 26.06.2014 18:50

Rajd Grunwaldzki

W największym rajdzie harcerskim w Polsce, organizowanym już po raz szósty weźmie udział ok. tysiąca osób

Największy rajd harcerski w Polsce, największe wydarzenie harcerskie w Polsce,

Rajd Grunwaldzki, organizowany jest już po raz szósty.

Od 3 do 7 lipca blisko 1000 uczestników z całego kraju spędzi niesamowite przygody podczas pięciu lipcowych dni i nocy. Uczestnicy rajdu podróżować będą pieszo, rowerami, kajakami i koleją. Przy okazji poznawać będą przyrodę, kulturę i tradycję województw mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, by w końcu dotrzeć pod Grunwald.

W rajdzie biorą udział harcerze, kluby turystyczne, rodziny i grupy przyjaciół, którzy sami wybierają trasę swojej wędrówki (fabularną, wyczynową czy typowo krajoznawczą). Podczas rajdu można wziąć udział w grze Live Action Role Playing, czyli RPG w terenie, wcielić się w średniowieczne postacie, podążać śladem zaginionych dzieł sztuki, wziąć udział w walce wywiadowczej podczas II wojny światowej a nawet przenieść się w przyszłość. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rajd Grunwaldzki to niepowtarzalna okazja naładowania akumulatorów i zaszczepienia nowych pomysłów, zarówno w harcerzach jak i instruktorach.

Więcej szczegółów na: www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione