nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 21.06.2014 23:57

Najlepiej w grupie

Zakochałam się w jednym chłopaku ze swojej klasy. Jego kumpel twierdzi, że on też się we mnie zakochał. Moim zdaniem chodzenie ze sobą w podstawówce jest głupie, ale też chcę dać mu do zrozumienia, że nie jest mi obojętny. Problem w tym że wstydzę się mu to powiedzieć. Co mam robić? I czy powiedzieć o tym przyjaciółce? Nie wiem co mam robić. 13-latka

Pewnie, że chodzenie w podstawówce nie bardzo ma sens. Dlatego moim zdaniem najlepiej tylko ślicznie się do niego uśmiechać, znacząco na niego spoglądać i na tym koniec. To ma być Wasza wymiana spojrzeń i uśmiechów. One mówią więcej niż słowa. Nie zwierzaj się nikomu z niczego, chyba, że bardzo chcesz i nie umiesz bez tego wytrzymać. Przez koleżankę możesz przekazać, że go bardzo lubisz, ale o chodzeniu nie ma mowy, bo to nie ten wiek. Można jednak tworzyć grupę koleżanek i kolegów. Razem wesoło i sympatycznie spędzać czas.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10