nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 06.06.2014 22:45

Nie zmieniaj szkoły

Kolega zaproponował przyjaciółce chodzenie. Najpierw się zgodziła, ale bez przekonania. Szybko doszła do wniosku, że to pomyłka, więc przeprosiła, zerwała. Chłopak nie daje jej spokoju, pisze dziesiątki SMS-ów, ciągle prosi o rozmowy, o szanse, o wyjaśnienia, bo nie wierzy w jej argumenty. Ona nawet myśli, by się przenieść do innej szkoły. Co mam robić, nie chcę, by zmieniała szkołę! 12-latka

Zmiana szkoły nie ma  sensu. Wszystkie dziewczyny musiałyby nieustannie zmienia szkoły. Bo wielu chłopaków tak histerycznie reaguje na zerwanie. Potrzebne jest poczucie humoru, którego mu zabrakło i sporo zdrowego rozsądku. Najpierw niech mu powie krótko i stanowczo, by zachowywał się z godnością, bo nie stała się żadna tragedia. Za uczucia się nie odpowiada, przyjaciółka zachowała się w porządku, więc niech on już przeboleje rozstanie i zajmie się swoim rozwojem. Niech mu powie, że dziewczyny cenią chłopaków silnych psychicznie, odpornych na stresy. Wakacje już bardzo blisko, a we wrześniu temat zniknie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione