nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

Julia z parafii pw. Wszystkich Świętych w Babicach

dodane 04.06.2014 11:39

Jezus Chrystus Syn Boży mój Zbawiciel

Dzięki moim rodzicom Katarzynie i Arkadiuszowi od 10 lat jestem złączona z Jezusem poprzez chrzest święty. Pogłębiłam moją przyjaźń z Nim w Pierwszej Komunii św. i nadal pogłębiam przystępując do sakramentów św. oraz uczestnicząc aktywnie w życiu parafialnym angażując się w oprawę liturgiczną mszy św., w scholę i grupę „Misyjne Płomyki Ducha Świętego”, których opiekunkami są Siostry Kanoniczki Ducha Świętego – s. Łucja i s. Katarzyna.

Dziękuję Redakcji Małego Gościa Niedzielnego na czele z panią Gabrielą Szulik i ks. Markiem Gancarczykiem za piękną oprawę graficzną czasopisma jak i strony internetowej, za ciekawe pouczające artykuły.

Nich Jezus mocą Ducha Świętego umacnia waszą wiarę i daje wiele dobrych natchnień w twórczym trudzie.

Wasza czytelniczka Julia z parafii pw. Wszystkich Świętych w Babicach (Alwernia)

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10