nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 01.06.2014 22:13

Mniej Internetu latem

Nadchodzi lato, a ja nie wiem jak ,,uwolnić'' się od Internetu. Dosłownie każdą wolną chwilę spędzam w domu przy komputerze. To jest czasami silniejsze ode mnie. Nie mam wielu zainteresowań, bądź pasji. Szczególnie często siedzę i piszę na fb. Jak zacząć inaczej spędzać czas? Nastolatka

Najlepiej poszukaj jednej lub kilku koleżanek. Bo nie jesteś jedyna z tym problemem. To jest ogólny problem. Dlatego jak najczęściej umawiajcie się na spotkania! Szczególnie polecam rowery albo piłkę. A może ktoś ma psa? Pies zawsze jest chętny do spacerów! Możesz takiej koleżance z psem towarzyszyć. Pies będzie zdrowszy, Ty też. Może w sąsiedztwie ktoś ma psa, szczególnie ludzie starsi lub bardzo zapracowani? Oni będą się cieszyli, jeśli ktoś raz lub dwa razy dziennie lub w tygodniu wyprowadzi psa na daleki spacer. Zorganizuj grupę rówieśników, byście spotykali się na boisku, grali w piłkę, jeździli na rowerowe wyprawy. Rzuć się na książki, szczególnie te obyczajowe, o dziewczynach, ich problemach, ale nie amerykańskie, tylko polskie. Internet odcina od ludzi, wiedzą o tym studenci, którzy bardzo dużo się spotykają, uwielbiają gry planszowe, potrafią grac nawet w przerwach na obiad. Warto ich w tym naśladować.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10