nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 09.05.2014 08:08

Jego wybór

Spotykaliśmy się, lubiliśmy się, w zasadzie już byliśmy prawie parą. Ale nagle jego klasowa koleżanka tak go omotała, że niby to tylko koleżeńskie kontakty, odwiedziny, pisanie przez długie godziny, że uznałam- koniec. Niech będzie szczęśliwszy z tamtą dziewczyną. Licealistka

Fakt, to jego wybór, podjęłaś słuszną decyzję, tylko z powodu tej sytuacji nie myśl o sobie źle, że jesteś gorsza, że on wybrał lepszą. Chyba sama czujesz, że nie o to chodzi. On nie będzie szczęśliwszy z tamtą dziewczyną. Tylko, że ona sprytnie nim manipulowała i trudno go siłą trzymać. Każdy człowiek jest wolny i dlatego popełniamy tyle błędów w życiu. Ja nawet nie wierzę, że oni będą razem, ewentualnie na krótko. On może będzie chciał wrócic do Ciebie, bo on jest teraz zaślepiony. Ale nie wiadomo, czy Ty tego będziesz chciała. Przeżyłaś przykrą sytuację, ale masz też piękne wspomnienia i je zachowuj w sercu. Dbaj o swój rozwój i nie pogrążaj się w smutku. Z tej historii wyjdź wzmocniona.
  

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione