nasze media MGN 12/2020
dodane 07.05.2014 11:15

Wojtek Kucharski

Lubliniec, 6.04.2014 r.

Kochany Janie Pawle II!
Nazywam się Wojtek Kucharski. Mam 9 lat i mieszkam wraz z moją rodziną w Lublińcu na Śląsku. Mam dwóch braci: Piotrusia i Franka.  Pierwszy ma 6 lat, drugi 8 miesięcy. Moi rodzice – Tomek i Ola – mają dużo wspólnego z Tobą – ich pokolenie określane jest jako pokolenie Jana Pawła II. Oboje urodzili się w roku wyboru Twojej osoby na Papieża, a szczególnie moja mama, która określana jest dzieckiem papieskim, ponieważ urodziła się 16 października 1978 roku, czyli dokładnie w dniu Twojego wyboru.
Piszę do Ciebie, ponieważ chciałbym cię prosić, byś strzegł mnie i  moją rodzinę. Dziękuję Ci, że tyle dobrego dla nas wszystkich zrobiłeś.
Teraz jest Wielki Post. Za niedługo jest Wielkanoc. Proszę cię o modlitwę dla całej mojej rodziny, by te najważniejsze święta w całym roku minęły w spokoju i radości i wzajemnej życzliwości dla wszystkich.
Pomimo że miałem tylko jeden rok, kiedy zmarłeś i nie zdążyłem Cię bliżej poznać, jestem bardzo szczęśliwy, że zostaniesz wkrótce Świętym tym bardziej, że tak wiele moją rodzinę i wszystkich Polaków z Tobą łączy.
Będę zawsze o Tobie pamiętał.
Wojtek
 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione