nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 07.05.2014 11:15

Wojtek Kucharski

Lubliniec, 6.04.2014 r.

Kochany Janie Pawle II!
Nazywam się Wojtek Kucharski. Mam 9 lat i mieszkam wraz z moją rodziną w Lublińcu na Śląsku. Mam dwóch braci: Piotrusia i Franka.  Pierwszy ma 6 lat, drugi 8 miesięcy. Moi rodzice – Tomek i Ola – mają dużo wspólnego z Tobą – ich pokolenie określane jest jako pokolenie Jana Pawła II. Oboje urodzili się w roku wyboru Twojej osoby na Papieża, a szczególnie moja mama, która określana jest dzieckiem papieskim, ponieważ urodziła się 16 października 1978 roku, czyli dokładnie w dniu Twojego wyboru.
Piszę do Ciebie, ponieważ chciałbym cię prosić, byś strzegł mnie i  moją rodzinę. Dziękuję Ci, że tyle dobrego dla nas wszystkich zrobiłeś.
Teraz jest Wielki Post. Za niedługo jest Wielkanoc. Proszę cię o modlitwę dla całej mojej rodziny, by te najważniejsze święta w całym roku minęły w spokoju i radości i wzajemnej życzliwości dla wszystkich.
Pomimo że miałem tylko jeden rok, kiedy zmarłeś i nie zdążyłem Cię bliżej poznać, jestem bardzo szczęśliwy, że zostaniesz wkrótce Świętym tym bardziej, że tak wiele moją rodzinę i wszystkich Polaków z Tobą łączy.
Będę zawsze o Tobie pamiętał.
Wojtek
 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek