nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 14.04.2014 23:28

Nachalny wykańcza

Zakochałem się w klasowej koleżance, ale ona mi odmówiła chodzenia. Jednak ja czuję i wiem, że pasujemy do siebie, że to ona powinna właśnie ze mną spędzić życie. Dlatego nie odpuszczam. Piszę jej mnóstwo SMS-ów, chodzę za nią po szkole, mówię do niej czułe słówka, komplementy, nie wstydzę się mojego uczucia, cała klasa o tym wie. Niestety, to nie działa. Dziewczyna jest na mnie zła. Jak ją przekonać? 13-latek

Już jej dłużej nie przekonuj, tylko z pokorą przyjmij porażkę. Twoje życie uczuciowe dopiero się zaczyna, kto wie, ile razy spotkasz się z brakiem wzajemności. Uszanuj jej uczucia, przyjmij z godnością i spokojem jej odmowę i zachowuj się jak klasowy kolega. Jeżeli Ty ją męczysz każdego dnia, to ona musi Cię mieć serdecznie dosyć. Twoje przeczucie, że ona i tylko ona powinna być Twoją żoną może być mylne. Jeśli będziesz taki nachalny wobec dziewczyn, to nie tylko ona, ale nigdy żadna tego nie wytrzyma. Tylko Pan Bóg wie, czy kiedyś będziecie parą. Uważam, że w tej chwili jesteś niedojrzały emocjonalnie i daj dziewczynie spokój, przeproś za nachalność i zadbaj o naturalne koleżeńskie relacje.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione