nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

ps

dodane 11.04.2014 12:49

Film „Gabriel” w kinach

Od pierwszych scen wiadomo, że Gabryś nie jest zwykłym chłopcem. Pojawia się nagle i znika nagle. Jak… anioł.

Ale od początku. Tomek ma 12 lat i jest trochę starszy od Gabrysia. Mieszka z dziadkiem i babcią, a jego największą pasją są gokarty. Na torze jest naprawdę szybki. Ale po zawodach jest smutny… Jest coś, co ucieszyłoby go bardziej niż zwycięstwo. Obecność taty.

Mama Tomka zginęła w wypadku, taty nie pamięta. Gdzie jest tata? I dlaczego go tu nie ma? – te pytania stawia sobie codziennie. Gdy któregoś dnia dowiaduje się, że można go znaleźć, wyrusza samotnie w podróż. I szybko wpada w tarapaty. Wtedy zjawia się Gabryś. Staje się jego opiekunem. A przygoda goni przygodę.

Reżyser Mikołaj Haremski postanowił połączyć kilka gatunków filmowych. Kino drogi przeplata się z kinem akcji. Przygodowa komedia z udziałem dwójki czarnych, trochę ciapowatych charakterów, zamienia się w finale w obraz wywołujący prawdziwe wzruszenie.

Więcej o filmie „Gabriel”, w tym rozmowę z aktorem Natanem Czyżewskim, przeczytacie w majowym „Małym Gościu”. Nowy numer już od najbliższego czwartku!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione