nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 10.04.2014 20:54

Jak go przekonać?

Przyjaźnimy się w czwórkę, znamy się od lat. Niedawno koleżanka i kolega zaczęli ze sobą chodzić. A mi coraz bardziej podoba się drugi kolega. Rozmawiam o tym z koleżanką i jej chłopakiem. Tak bym go chciała przekonać do siebie, bo chyba mnie lubi. Jak tę sprawę załatwić, by go nie zrazić? 16-latka

Do uczucia nikogo nie można zmusić ani przekonać. Jeśli się dobrze znacie, jeśli rozmawiacie, to albo on poczuje to samo co Ty, albo nie. Poproś szczególnie koleżankę, by mu o tym nie mówiła. Chłopcy nie lubią, gdy to dziewczyna ich wybiera. Oni lubią wybierać. Nie należy chłopakowi odbierać tego zadania. Ty z koleżanką i kolegą nie rozmawiaj tyle na ten temat. Zakochanie to bardzo osobista sprawa. Może on nawet czuje presję, że powinien zacząc z Tobą chodzic, skoro tamci stali się parą. W najbliższych dniach często na niego spoglądaj, uśmiechaj się, kombinuj, byście gdzieś razem szli. Jeśli przyjaźnicie się w czwórkę, to tamta dwójka powinna organizować różne spotkania, podczas których będą okazje do rozmów. Ale Ty mu nic nie mów, tylko spojrzeniem i uśmiechem pokazuj, że go lubisz. Możesz prosić go pomoc w takich sprawach, w których on czuje się dobry, podziwiać jego zdolności, pochwalić go za coś. No i nie spiesz się, bo te sprawy nie lubią pośpiechu.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione