nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 09.04.2014 21:52

Krytykowana pasja

Moją mamę bardzo trudno zadowolić. Zawsze się bardzo dobrze uczyłam, ale mnie nie chwaliła, tylko np. krytykowała, że nie mam żadnej pasji. Sama zachwycała się tańcem w TV. Poszukałam kursów w Internecie i wciągnęłam się. Zapisać się nigdzie nie mogę, bo brakuje nam bardzo pieniędzy. Sama nie wiem kiedy taniec naprawdę stał się moją pasją. Trenuję codziennie. Po powrocie ze szkoły dzięki tańcom mija całe zmęczenie i zadowolona siadam do lekcji, Niestety, mama mnie krytykuje, że za dużo tańczę, że to się pewnie odbije na ocenach. Licealistka

Podejrzewam, że mama jest kobietą trochę niespełnioną i należy do typu osób ciągle niezadowolonych. Najpierw narzekała, że nie masz hobby, teraz Twoja pasja nie pasuje. Dlatego rób swoje. Na swoje hobby nie potrzebujesz pieniędzy, bo tańca uczysz się sama. Bardzo pilnuj nauki, by kiedyś brak pieniędzy nie był dla Ciebie przeszkodą. Rozwijaj swoje hobby. Mamy grzecznie słuchaj, potakuj, ale z tańca nie rezygnuj. Dorastanie polega na tym, że z roku na rok przejmujemy na siebie odpowiedzialność za swoje życie. No to przejmuj. Mamy nie zmienisz, mama chce dobrze, zależy jej na Tobie, więc traktuj jej słowa jako nieustanne przypomnienie. W Wasze relacje wprowadzaj więcej humoru, a może zachęcisz mamę, by również ćwiczyła, bo przecież lubi taniec.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10