nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.04.2014 22:34

W zastępstwie nauczycielki

Bardzo nas denerwuje koleżanka, która, gdy tylko nie ma nauczycielki, to wychodzi na środek klasy, podnosi rękę jak pani, przemawia do nas jakby była dorosła. Raz na przerwie zajrzała do naszej sali moja młodsza siostra, a ona do niej „wynocha”. Już ją upominamy, ale nas nie słucha. 10-latka

Ona upomina Was, Wy ją, w sumie nikt nikogo i tak nie słucha. Myślę, że ta koleżanka jest jeszcze bardzo dziecinna. I ona się tak trochę "bawi" w nauczycielkę. Skoro upominanie jej nic nie daje, to spróbujcie się z niej śmiać, tylko serdecznie, nie szyderczo.  Śmiejcie się, gdy ona wychodzi na środek i podnosi rękę. Np. powiedz wtedy: "nie bądź dziecinna, to nie przedszkole". Nie krytykujcie jej, tylko się śmiejcie, nie reagujcie, nie denerwujcie się. Ona chce Wami rządzić, a Wy ją lekceważcie. Jeśli jeszcze kiedyś powie Twojej młodszej siostrze "wynocha", to trzeba małej powiedzieć: "nie zwracaj uwagi, ta koleżanka bawi się w szkołę, jest jeszcze dziecinna"

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione