nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 18.03.2014 22:02

Zbędny niepokój

Pojawił się we mnie niepokój, bo ostatnio mniej się uczę. Oceny mam bardzo dobre, wszystko zaliczone, daję radę i na wolontariat, chociaż czasami trudno wszystko pogodzić. No i pojawił się sympatyczny kolega. Coraz więcej rozmawiamy. A ja nigdy tak nie spędzałam czasu. Znajomi też namawiają do spotkań. Licealistka

To może tak- policz fakty. A fakty są dobre. Przypominasz mi skoczka o tyczce, który przeskakuje z dużym zapasem nad poprzeczką. No i chyba Ciebie ten zapas martwi, co jest przecież niepotrzebne. To naturalne, że pojawił się sympatyczny kolega. Podejrzewam, że niepokoi Cię po prostu nowa sytuacja. Człowiek lubi ustalone rytuały, ma mnóstwo nawyków, ale u Ciebie wszystko rozwija się wspaniale. Do tej pory miałaś poukładane i zajęte nauką życie. Ale życie to nie tylko nauka, ale właśnie relacje z innymi. Dopóki nie masz zaległości w nauce - nie ma zbytniego powodu do niepokoju. Czas bez nauki, czas na przyjaciół, na rozmowy z kolegą też jest potrzebny.
 

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione