nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 16.03.2014 07:19

Złoty środek

Od zawsze byłam, jestem i będę zdania, że to chłopak powinien zaczynać znajomość. Ale jest pewne "ale". Z każdym dniem zauważam, że chłopcy w większości po prostu nie umieją zagadać, poznać się z dziewczyną. Jak tu znaleźć złoty środek, żeby nie być nachalną a jednocześnie sprawić, żeby sam zechciał się przyjaźnić z każdym dniem coraz bardziej i żeby częściej o mnie myślał? Tylko jak tu tyle czasu czekać spokojnie? No i boje się nagłego sprowadzenia na ziemię. Licealistka

Niestety, musisz być cierpliwa. Na szczęście życie i ludzki organizm już takie są, że to, co teraz wydaje się niemożliwe/ czyli: ja chcę już/, jednak jest możliwe, że na swoją drugą połowę trafisz nieco później, a teraz to tylko rozbieg. Oczywiście, nie musi tak być. Natomiast nie jest wstydem, jeśli jeszcze kilka razy Ty go ośmielisz. Niestety, współcześni chłopcy są często mało zaradni, wielu pisze do mnie i ode mnie pierwszy raz słyszą, że to oni mają zaczynać, proponować itd. Dlatego rozsądne dziewczyny chłopaków jakby podprowadzają i nawet udają, że to chłopak zaczynał rozmowę. Doceniaj, że masz wspaniałego przyjaciela, któremu warto pomagać. Módl się dalej o dobrego chłopaka, powtarzając jednocześnie "bądź wola Twoja". Proś, by Bóg dał wskazówki, kto powinien być tym właściwym. Oddaj to w Jego ręce, niech prowadzi.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione