nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 17.02.2014 22:16

Czas ucieka

Kończy się czas gimnazjum, a mi od dłuższego czasu podoba się kolega z sąsiedniej klasy, z którym dojeżdżam często jednym autobusem. On też zerka coraz bardziej. Znamy się dobrze, rozmawiamy, można nawet powiedzieć, że się przyjaźnimy. Ale coraz bardziej marzę, by nasze relacje nabrały innego znaczenia, bo on mi się podoba, lubię go, zależy mi na nim. Nie wiem, co on o tym myśli 16 -latka.

Skoro się przyjaźnicie, rozmawiacie, chodzicie razem na autobus, to zacznij działać. Np. tak kieruj rozmową, by rozmawiać o tym, w czym on jest dobry. Pokazuj, że go za coś podziwiasz. Czasami go o coś pytaj i dziękuj, że Ci wytłumaczył. Uśmiechaj się do niego w specjalny sposób. Bardzo o siebie dbaj. Czasami rozmowę kieruj właśnie na zakochanie. Co on o tym myśli. Jakie ma poglądy w tej sprawie. Sądzę, że jeśli i on zerka, to wszystko jest na dobrej drodze. Trochę go w najbliższych dniach zaskakuj, kieruj rozmowy na temat uczuć, pytaj, jaki typ dziewczyn mu się podoba, pytaj, co ceni w dziewczynach. Kombinuj, natura Ci podpowie, co masz robić. Ale jednocześnie nie bądź nachalna, nie przyspieszaj, bo im wolniej się coś rozwija, tym lepiej.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione