nasze media Najnowszy numer MGN 03/2020
dodane 02.02.2014 22:10

Taka ładna!

Jestem nieszczęśliwie zakochany. Do naszej klasy doszła koleżanka, która bardzo ładna. Ja ciągle ją podrywam, mimo to ona mnie nie chce, a taka jest ładna. Co mam robić? Szóstoklasista

Takie sytuacje zna każdy człowiek. Bo nie od razu trafiamy na wzajemność. Bywa, że ktoś się ogromnie podoba, ale nie chce z nami bliskiego kontaktu. Życie nie układa się tak, że jeśli Tobie podoba się dziewczyna, to masz pewnik, że i ona Cię od razu lubi, Ty się jej podobasz. Młodość jest trudna i skomplikowana, szczególnie z sferze uczuć. A Twoje zdumienie brakiem wzajemności dowodzi, że jesteś jeszcze nieco dziecinny. Możesz ją obserwować, zachwycać się jej urodą, ale z pełnym szacunkiem przyjąć fakt, że ona do Ciebie nic nie czuje. Zresztą, może u Ciebie jest to tylko chwilowa fascynacja nową i zapewne ładną koleżanką. Zachowaj spokój, nie bądź nachalny.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17