nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.01.2014 22:39

Podsumowanie I semestru w liceum

Dzisiaj zaczynam ferie. Całe pół roku w liceum i powiem, że minęło to wszystko jak jedna chwilka. W klasie nie ma osoby, z którą bym się nie dogadała. Oczywiście zawsze jakieś gafy się pojawiają, ale mam naprawdę wyjątkowo dogadującą się klasę i wyjątkowo dobrą- druga średnia w całym liceum to całkiem dobry wynik, prawda? Sama też nie mogę narzekać, bo choć zakładałam, że na półrocze będę miała min. średnią 4.0 (przecież to czas wpadania w rutynę nauki w nowej szkole, nie musi być od razu najwyższa średnia) to jestem bardzo zadowolona, bo jest ona dużo wyższa. Licealistka

Nauka, która sprawia przyjemność, konkursy i choć czasem jest ciężko to idę, bo wiem, że z moją klasą mogę wszystko! Często zdarza mi się, że wieczorem mam naprawdę pietra na myśl o szkole, a jak rano doniej wejdę to wszystko mija, kiedy przywitam się z kolegami i koleżankami, zobaczę uśmiechniętych nauczycieli... Zdecydowanie nie ma co kombinować, żeby wybierać najlepszą szkołę, wyjeżdżać dalej, bo często na miejscu też jest dobra szkoła na wysokim poziomie. Szczerze zachęcam, bo z mojego punktu widzenia to prawie wszyscy są zadowoleni. Choć niektórzy mówią, że jakby wybierali to poszliby gdzie indziej. Jednak patrząc jak potem idą z uśmiechem na ustach przekomarzając ze znajomymi na kolejne zajęcia to nie chce mi się w to wierzyć :)

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione