nasze media Najnowszy numer MGN 03/2019

Piotr Sacha

dodane 15.01.2014 11:12

Dobre występy

Gdy o ułamki sekundy lub o centymetry ktoś bije rekord, kibicom szybciej bije serce. A gdy mistrz zrobi coś dobrego, to tę dobroć przekazuje dalej, więc kibice też stają się lepsi.

Mam takie marzenie, żeby zimowe igrzyska w Soczi były piękne… Na pewno piękno nowiuteńkich obiektów i piękno gór zrobią swoje. Ale ja mam na myśli inne piękno – piękne gesty, dobroć i przyjaźń. Ostatnio trochę brakowało mi na wielkich arenach świadectw sportowców, którzy, oprócz sportowego ciała, mają sportowego ducha. Potrafią nawet przegrać, żeby wygrać… Najczęściej mówi się o ich czynach „fair play”.

Piękna wiadomość dobiegła właśnie ze Stanów Zjednoczonych. Biathlonistka Tracy Barnes zrezygnowała z wyjazdu na olimpiadę, żeby mogła pojechać tam jej siostra bliźniaczka. Lanny Barnes nie mogła udowodnić, że jest w świetnej formie, ponieważ zachorowała przed zawodami kwalifikacyjnymi.

Gdy o ułamki sekundy lub o centymetry ktoś bije rekord, kibicom szybciej bije serce. A gdy mistrz zrobi coś dobrego, to tę dobroć przekazuje dalej, więc kibice też stają się lepsi.  

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kkafka
 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 15.02.2019
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10