nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 11.01.2014 15:12

Przez ciemną dolinę

Miałam w klasie bardzo sympatycznych kolegów, z którymi świetnie się dogadywałam. Niestety, w tym roku doszedł o rok starszy repetent, typowy cwaniak, wulgarny i chamski, który oczarował naszych chłopaków. Naśladują go, ze mną już nie chcą rozmawiać, kpią, szydzą, są ponurzy, nic im się nie podoba. Tak bym chciała, aby było jak dawniej. Co można zrobić, by wróciło to, co było? 13-latka

Zapamiętaj, że nic nie będzie takie jak dawniej. Czas płynie, nastolatki dojrzewają, a najgorszym momencie dojrzewania stają się trudni. Nic i nikt ich wtedy nie przekona. Czasami trzeba dać im spokój i pozwolić przejść przez ciemną dolinę. Ale oni i tak nie będą już tamtymi dawnymi chłopakami. Będą inni. Bo są coraz starsi. Jako ich dawna koleżanka możesz czasami podejść do jednego lub drugiego, ale zawsze na osobności i powiedzieć, jak Ty widzisz to, co się z nimi dzieje- że naśladują cwaniaczka, że stali się ponurzy. Ale oni nie muszą słuchać Twoich rad. Dorosną i zmądrzeją.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione