nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 12.12.2013 23:16

Zacznij od nowa

Jestem w mojej klasie raczej samotna. Zawsze z boku, nikt do mnie nie podchodzi, przez co nie lubię przerw. Chyba nudna i taka przeciętna ze mnie dziewczyna. Bardzo bym chciała to zmienić. Gimnazjalistka

Polub siebie. To bardzo ważne. Myśl o sobie dobrze. Myśl o swoich zaletach, ciesz się nimi. Twoje dobre myślenie o sobie inni wyczują. Przejmą je. To bardzo, bardzo ważne i nie ma nic wspólnego z zarozumialstwem. Osoby wierzące powinny wręcz myślec o sobie bardzo dobrze jako o dziecku Bożym, o człowieku wyróżnionym przez Boga. Nikt do Ciebie nie podejdzie, nikt się Tobą nie zajmie, jeśli się o to nie postarasz. Ty podchodź na przerwach do różnych koleżanek, przysłuchuj się rozmowom, kiwaj chociaż głową, uśmiechaj się. Gdy widzisz smutnego, podejdź, zapytaj, jak możesz pomóc. Gdy ktoś się cieszy z czegoś- pogratuluj. Pokaż, że umiesz słuchać zwierzeń i nikomu tego nie powtarzasz. Rozejrzyj się po klasie. Może widzisz kogoś samotnego, nieśmiałego? Podchodź, zagaduj, pomóż Tyle na dobry początek, Uśmiech na twarz i do pracy.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

                                                                       

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10