nasze media Najnowszy numer MGN 02/2020
dodane 03.12.2013 20:11

A gdy się wypłaczesz...

Kolega podobał mi się od dawna, żartowaliśmy po koleżeńsku, ale potem był czas jakby zbliżania się, chociaż bez większych wyznań. Niestety, od jakiegoś czasu nie ma rozmów, nie zwraca na mnie uwagi, a ostatnio widziałam go z dziewczyną. Może brzmi to dziecinnie, ale przez to płaczę po nocach, nie mogę się skupić na nauce, a jeszcze gorzej jest, gdy patrzę w lustro. Czuję się z dnia na dzień coraz brzydsza, nie mogę na siebie patrzeć. 15-latka

Odrzucenie nie jest miłe. Ale już popłakałaś, więc teraz się otrząśnij! Chłopak się na Tobie nie poznał. Trudno, to jego strata. On jest po prostu zbyt młody i pewnie będzie się kręcił koło różnych dziewczyn, przekonasz się o tym. Natomiast Ty podnieś wysoko głowę! Niech on zobaczy, że tryskasz dobrym humorem, ładnie wyglądasz, uśmiechasz się, rozmawiasz z koleżankami. Spotykaj się z nimi, idźcie razem na roraty, weźcie jakieś maluchy ze sobą. I módl się o dobrego, odpowiedzialnego chłopaka. Uśmiechnij się życzliwie do swojego odbicia w lustrze. Absolutnie nie jesteś brzydka. To tylko stan ducha wpływa na wygląd. Myśl optymistycznie, bądź pełna nadziei, że piękne uczucie przed Tobą. A on niech żałuje! Ukryj smutek, ta ilość łez, które wylałaś całkowicie wystarczy.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019