nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 30.11.2013 22:10

Tylko nauka

Przez wszystkie lata nauki skupiałam się tylko na obowiązkach, byłam i jestem najlepsza, ale koleżanki w tym czasie poznawały chłopaków, chodziły z nimi, zrywały. A we mnie wszyscy widzą tylko naukowe pogotowie. Żaden chłopak się mną nie zainteresował. Czuję, że coś przegapiłam…. 18-latka z małego miasteczka

Każda dziewczyna w Twoim wieku marzy o uczuciu. Zapewniam Cię, że uczucie się pojawi. Tylko nie wiadomo kiedy. Pomyśl, może w czasie wakacji lub nawet ferii uda się chociaż na kilka dni wyjechać z młodymi, najlepiej nieznanymi, na dni skupienia, na rekolekcje, pielgrzymkę. Fantastyczne są Europejskie Spotkania Młodych w okolicach Sylwestra, wiosenny wyjazd polskiej młodzieży na Lednicę i wiele, wiele innych. Bo ważne jest, byś poznała innych rówieśników, którzy nie mają do Ciebie uprzedzeń, którym nie kojarzysz się z pomocą naukową. A w miasteczku już Cię zaszufladkowali, oczywiście niesprawiedliwie. Chociaż może być i tak, że któryś z kolegów marzy o Tobie, tylko za nic tego nie pokaże, bo masz opinię niezwykle mądrej, a chłopcy wolą górować. Zacznij się uważnie rozglądać i spotykaj się z rówieśnikami.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 15.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 2
  minialo
  ostatnia aktywność: 14.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 5
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10