nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 30.11.2013 22:10

Tylko nauka

Przez wszystkie lata nauki skupiałam się tylko na obowiązkach, byłam i jestem najlepsza, ale koleżanki w tym czasie poznawały chłopaków, chodziły z nimi, zrywały. A we mnie wszyscy widzą tylko naukowe pogotowie. Żaden chłopak się mną nie zainteresował. Czuję, że coś przegapiłam…. 18-latka z małego miasteczka

Każda dziewczyna w Twoim wieku marzy o uczuciu. Zapewniam Cię, że uczucie się pojawi. Tylko nie wiadomo kiedy. Pomyśl, może w czasie wakacji lub nawet ferii uda się chociaż na kilka dni wyjechać z młodymi, najlepiej nieznanymi, na dni skupienia, na rekolekcje, pielgrzymkę. Fantastyczne są Europejskie Spotkania Młodych w okolicach Sylwestra, wiosenny wyjazd polskiej młodzieży na Lednicę i wiele, wiele innych. Bo ważne jest, byś poznała innych rówieśników, którzy nie mają do Ciebie uprzedzeń, którym nie kojarzysz się z pomocą naukową. A w miasteczku już Cię zaszufladkowali, oczywiście niesprawiedliwie. Chociaż może być i tak, że któryś z kolegów marzy o Tobie, tylko za nic tego nie pokaże, bo masz opinię niezwykle mądrej, a chłopcy wolą górować. Zacznij się uważnie rozglądać i spotykaj się z rówieśnikami.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione