nasze media Najnowszy numer MGN 03/2020

Gabriela Szulik

dodane 18.11.2013 10:58

Zmień Czekanie na Czytanie

Wystarczy mieć smartfon lub tablet, zeskanować kod QR i bezpłatnie pobrać 20 utworów do czytania dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Rodzice i dzieci, którzy w listopadzie 2013 r. pojawią się na Lotnisku Chopina w Warszawie mogą przyłączyć się do akcji „Zmień Czekanie na Czytanie”.

Chodzi o to, by dzieci czytały, zamiast nudzić się podczas czekania na samolot i całej podróży.

Co trzeba zrobić? Wystarczy mieć smartfon lub tablet z dostępem do internetu, zeskanować kod QR z plakatów rozmieszczonych na terenie lotniska i bezpłatnie pobrać 20 bajkowych utworów dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Dzieci będą je mieć zawsze ze sobą, gdziekolwiek się znajdą. Stare polskie bajki znajdą również w angielskich tłumaczeniach.

Oprócz tego czytelnicy mogą pobrać do czytania i słuchania aplikację iCzytam, w której znajdą 26 pięknych bajek polskich i zagranicznych.

Dzięki akcji „Zmień Czekanie na Czytanie” Lotnisko Chopina tworzy największą cyfrową bibliotekę i czytelnię książek dziecięcych w Polsce. Akcję „Zmień Czekanie na Czytanie” zorganizowała Fundacja Festina Lente i Lotnisko Chopina w Warszawie.

Aplikacje są dostępne w Google Play i w App Store.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 21.12.2019
  łączna liczba komentarzy: 44