nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 13.11.2013 20:51

Skrywane uczucia

Do mojej klasy chodzi chłopak, który podoba mi się, nawet zabiera mnie na różne wypady, niestety z jego kolegami. Przy tych kolegach traktuje mnie jak "kolesia". Raz nawet mnie spróbował zaprosić na spotkanie sam na sam. Niestety, przyszedł jeden z jego kolegów i wdał się w rozmowę. No i on znowu zaczął mnie traktować mnie jak "kolesia". Dlaczego przy kolegach on mnie tak traktuje? Gimnazjalistka.

Wszystko jest naturalne. Każdy prawie chłopak tak się zachowuje w tym wieku. Bo chłopcy są ambitni i bardzo się wstydzą pokazać czułość przy kolegach. Tylko bardzo dojrzały mężczyzna pokazuje delikatność i czułość wobec kobiety przy innych osobach, chłopak raczej tego nie robi, chybam, że się opisuje. Skoro on Cię lubi, zaprasza, to się ciesz. Może pewnego dnia spotkacie we dwoje. Ale jeśli tylko na horyzoncie pojawi się kolega, to on znowu zachowa się wobec Ciebie jak kumpel. Chłopcy bardzo nie lubią, gdy inni widzą ich uczucia. Czasami gdy są sami z dziewczyną, biorą ją za rękę, ale gdy tylko pojawi się kolega, to zaraz puszczą rękę, zmienią ton, nie okażą uczucia. Przeczekaj ten etap , jeśli Ci na nim zależy. A na przyszłość uważaj, by niczego nie opowiadać koleżankom, bo tego chłopcy też nie lubią, gdy cała klasa wie o ich sprawach. Gdy w liceum jest więcej zauroczonych par, wtedy chłopcy już się tk nie kryją ze swoimi uczuciami.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione