nasze media Najnowszy numer MGN 03/2020
dodane 10.11.2013 15:45

Odbierz jego sygnały

Najpierw się o mnie starał, zaczepiał, ciągle na mnie wpadał, zagadywał. No i zakochałam się. Nie staliśmy się parą, gdy nagle jemu przeszło. Nie podchodził, trudno go spotkać w szkole, czasami tylko mignie gdzieś w korytarzu. Próbuję go zmusić do zatrzymania się, do rozmowy, ale on się ciągle spieszy, za nic nie chce pogadać. Co ja mam zrobić? 14-latka

Chłopak daje jasny sygnał, że już mu nie zależy. Dlatego ja bym się nie starała, tylko przełknęła w miarę dzielnie tę porażkę. Może być i tak, że gdy Ty zrezygnujesz, psychicznie pogodzisz się z zakończeniem sprawy, to on się nagle odezwie. Bywa tak dosyć często. Wniosek- pokazuj mu w szkole pełną obojętność, tylko cześć i lekki uśmiech. Bądź w szkole pogodna, naturalna. Niech Ci najpierw przestanie zależeć zewnętrznie, a potem i w środku. Nie jest to miłe, ale każdy chyba człowiek przeżył taki problem. Staraj się być bardzo zajęta, myśl pozytywnie i czekaj, co czas przyniesie. Chłopak niczego nie obiecywał, po prostu próbował Cię oczarować, a potem się czegoś wystraszył i się wycofał. Może sam nie wie, dlaczego się tak zachowuje, może to jego wewnętrzny nakaz, gdyż nie jest jeszcze dojrzały.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019