nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021
dodane 03.11.2013 18:33

Wpływ Bierzmowania

Ostatnio jednak nabrałam ogromnego dystansu, ironicznej złośliwości i serdeczności w stosunku do siebie. Z wszystkim sobie radzę, nic nie jest zbyt trudne. Ogromny wpływ miało na to z pewnością Bierzmowanie. Chociaż zawsze wierzyłam i umiałam sobie logicznie wytłumaczyć, że Pan Bóg jest i z pewnością o mnie nie zapomina. Z resztą od maleńkiego czuję, że pilnuje mnie na każdym kroku, że po prostu jest. 15-latka

Tylko czasem nachodzą mnie wątpliwości. Staram się je szybciutko rozwiać, albo dostaję z góry odpowiedź na pytania. I nie żartuję. Są to przeważnie konkretne odpowiedzi fragmentami Pisma Św., jakaś wypowiedź księdza. Już minęło tyle czasu, a ja wpływ Bierzmowania ciągle czuję.
15 latka

Zawsze uważałam, że dary Ducha Świętego to wielki zbiór fantastycznych prezentów. Tylko, że sporo młodych odkłada te prezenty i nawet nie próbuje ich odpakowac. Ale jeśli ktoś, tak jak 15-latka, cieszy się nimi, korzysta z nich codziennie, to potem czuje się tak jak ona. Czyli fantastycznie. Bije od niego optymizm, energia i radośc, a otoczenie dziwi się, skąd to ma. Odpowiedź jest prosta.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione