nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 15.10.2013 13:36

Niska samoocena

Nie lubię samej siebie. Jestem brzydka, nudna, a moje koleżanki ładne i wesołe. Nie potrafię o sobie dobrze pomyśleć w takim towarzystwie. Gimnazjalistka

Przede wszystkim spojrzyj spokojnie i odważnie w duże lustro i pomyśl, jakie są zalety Twojej urody i charakteru. Ćwicz codziennie uśmiech. Może początkowo będzie on nieco sztuczny, ale jeśli będziesz nad tym pracowała, to będzie szczery. A uśmiech dodaje urody każdemu! Przećwicz przed lustrem różne miny. Makabryczne są te ponure osoby myślące o sobie źle. Wniosek- myśl o sobie dobrze. Niech sobie koleżanki będą ładne i fajne. Ty jesteś jedna na świecie, jesteś Dzieckiem Bożym, masz prawo do dumy i radości. Jeśli źle o sobie myślisz, inni to czują. Przejmują Twoje myślenie. Dlatego zmiana nastąpi wtedy, gdy zaczniesz siebie cenić, szanować, cieszyć się tym, co masz. Tylko Ty decydujesz o swoich myślach, nikt tego  za Ciebie nie zrobi.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione