nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 10.10.2013 20:27

Wybuchowy charakter mamy

Moja rodzina to już jakaś patologia. Mama czasami wybucha z byle jakiego powodu. Krzyczy, wyzywa, żąda nie wiadomo czego. Potem zapomina, co nagadała, uważa, wszystko jest ok. Tato kompletnie się tym nie przejmuje, po bracie też te krzyki spływają. A ja mam wrażenie, że upodabniam się do mamy i krzyczymy obie. Gimnazjalistka

Nic z mamą nie zrobisz, bo dorosłych się nie zmienia. Mama ma po prostu wybuchowy charakter. Są 4 typy ludzi i mama należy widocznie do tak zwanych "choleryków". Osobiście ich dosyć lubię, bo oni co pomyślą, to powiedzą, nie są pamiętliwi, szybko przebaczają, szybko się godzą. To co opisałaś to nie są żadne patologiczne zachowania. W patologii jest zupełnie inaczej, jest strasznie- zimno, głodno, brudno i mnóstwo alkoholu. Nie trzeba się po prostu przejmować wybuchami mamy. Napisałaś, że upodabniasz się do mamy, czyli sama widzisz, że nie da się za bardzo zmienić swojego usposobienie. No i różnych starć będzie więcej, bo dwie choleryczki w jednym domu to problem. Ale problemy są po to, by je rozwiązywać. Ponieważ jesteś dzieckiem, więc Ty ustępuj mamie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione