nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 09.10.2013 21:46

Pomyłka

Staram się być uprzejmy wobec koleżanek z klasy. Z każdą rozmawiam, żartuję, zachowuję się kulturalnie. Jedna z dziewczyn jest faktycznie bardzo sympatyczna, ładna i mądra. Ale ja absolutnie nie chcę w gimnazjum bawić się w chodzenie. No i stało się, bo dziewczyna mnie zapytała na portalu, czy nie moglibyśmy być parą. Odpisałem, że nie, trochę przedstawiłem mój punk widzenia. No i straciłem chyba koleżankę, bo ona mnie teraz unika. A tak fajnie się gadało. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Gimnazjalista

Nic nie rób, przeczekaj, aż jej ambicja się uspokoi. Jest jej wstyd, pewnie nie wie, jak się zachować. Dlatego odzywaj się do niej, mów wyraźnie "cześć", czasami o coś zapytaj. A gdybyście kiedyś byli bez świadków, to spokojnie powiedz, że masz nadzieję na koleżeńskie relacje,na normalne rozmowy rówieśników. Natomiast wyciągnij wnioski z tej historii. Ona odczytała Twoje pełne sympatii zachowanie jako oznakę zauroczenia. To się nazywa mowa ciała. Widocznie byłeś o tyle milszy wobec niej niż wobec innych, że nie wytrzymała i zapytała. Gdyby taka propozycja znowu padła od innej dziewczyny, to zawsze podziękuj za wyróżnienie, proponuj koleżeństwo i napisz, że jako typowy facet lubisz być zdobywcą. Dziewczyny ciągle o tym zapominają.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione