nasze media Najnowszy numer MGN 12/2019
dodane 05.10.2013 20:32

Znudzona przyjaciółka

Przyjaźniłyśmy się od lat. I nagle przyjaciółka mi powiedziała, że to koniec, że ona się mną znudziła, że potrzebuje zbliżyć się do innych dziewczyn. Kompletnie mnie ignoruje. Próbowałam coś wyjaśnić, ale nic nie wyszło z tego. 13-latka

To bardzo przykre, że koleżanka tak nagle zerwała Waszą znajomość, że zapomniała o tylu miłych chwilach. Moje rady są proste: Zostaw ją w miłej pamięci, bo sympatycznie spędzałaś z nią czas. Nie obrażaj się, tylko milcz i nie szukaj z nią kontaktu. Będzie chciała, niech się odezwie. A czy Ty wtedy będziesz miała czas i ochotę to już inna sprawa. Teraz po prostu nic nie pisz, nie szukaj z nią kontaktu. Nie obgaduj jej też, nikomu nie mów, jak sie zachowała. To Twoja prywatna sprawa. Podejrzewam, że przeżywając męki dorastania wymyśliła sobie taką głupotę, że musi mieć nowe koleżanki, że z Tobą się nudziła. To jej problem. Ty wzrusz ramionami, pomyśl, że to ona więcej traci niż Ty. Zbliżysz się z innymi, sympatyczniejszymi koleżankami. Za jakiś czas ona będzie Cię szukała. Nie myśl, co wtedy zrobisz. Głowa do góry, nie przejmuj się. Ceń sama siebie, znaj swoją wysoką wartośc .

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione