nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 03.10.2013 15:03

Po zerwaniu

No i zerwał ze mną. Jest mi przykro i ciężko. Poznaliśmy się w czasie wakacji, było cudownie, ale potem szkoła, dom, odległość, niemożność spotkania, gdy dzielą kilometry. Nie mogę o nim zapomnieć. Licealistka

Rozumiem, że to trudne. Ale człowiek nigdy nie dostaje zadania, które by go przerosło. Wytrzymasz. Bądź cierpliwa, pokorna, silna. Wczoraj pocieszałam licealistkę, która zerwała z chłopakiem, z którym chodzi do jednej klasy, będzie go codziennie spotykała, a byli parą długo, byli znani i teraz trzeba odpowiadać na różne nie zawsze mądre pytania. Daj sobie czas na przeżywanie smutku i żalu. A potem doceń to, że przeżyłaś piękne zauroczenie, że już wiesz, jak to jest. Dziękuj za to, co było, ciesz się na to, co będzie i trac różnych pięknych drobiazgów związanych z tym, co się dzieje teraz. Wytrzymasz ten smutek, odkryj w sobie siłę psychiczną. Najlepiej w takich sytuacjach pomagać innym i nie rozczulać się nad sobą.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione