nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 28.09.2013 18:53

Dlaczego Pan Bóg milczy?

Nie wiem, jaki profil wybrać w liceum. Nie mam pojęcia, jaki zawód wybrać w przyszłości. Nawet modliłam się, by Pan Bóg dał mi jakąś wskazówkę, ale On milczy. Dlaczego? Może dlatego, że już od dawna mam problem z modlitwą i bardzo ją zaniedbuję? 15-latka

Ja Ci nie odpowiem, dlaczego Pan Bóg nie daje Ci odpowiedzi. Może nie potrafisz słuchać Bożego głosu? Poza tym, napisałaś, że się nie modlisz. No to zacznij. Bo to tak, jakbyś z kimś, kto Cię bardzo kocha, nie rozmawiasz bardzo długo, a potem bez słowa wyjaśnienia zwracasz się z jakimś pytaniem. Ale jako mama powiem, że kochający ojciec i tak odpowie. Dlatego proś dalej o wskazówkę. Tylko Pan Bóg raczej nie daje odpowiedzi typu "kawa na ławę." To może być jakoś ukryte, jak zagadka, zaś Twoim zadaniem jest odczytanie odpowiedzi. Możesz poprosić pedagoga o skierowanie do poradni psychologiczno- pedagogicznej, gdzie poprzez analizę różnych testów zauważą Twoje zdolności. Możesz porozmawiać z wychowawcą, nauczycielami, którzy może lepiej od Ciebie widzą, do jakiego zawodu się nadajesz. Pomyśl, które przedmioty lubisz i już w ten sposób zawęzi się krąg profili. Taką bardzo dokładną analizę samej siebie najlepiej robić w małej grupie przyjaciół, gdzie każdy każdemu powie prawdę i da mądrą radę.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione