nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 23.09.2013 22:29

Wyróżniony przez wyróżnioną

Zakochałem się w klasowej koleżance, która świetnie się uczy, jest serdeczna, miła, śliczna. Odważyłem się jej wyznać moje uczucie. Podziękowała za wyróżnienie, ale powiedziała, że nie uznaje chodzenia w naszym wieku. Ona wyróżnia się w klasie, ale ja widzę, że ona mnie też wyróżnia, lubi ze mną rozmawiać, wygłupiać się.

Ciesz się, że ona tak bardzo Cię wyróżnia. Ponieważ jest to bardzo mądra dziewczyna, to nie chce bawić się w chodzenie, tylko czeka aż będzie starsza. Natomiast teraz ona Ciebie wyróżnia i Ty się z tego ciesz i ceń to sobie. Staraj się z nią dużo rozmawiać, przebywaj jak najwięcej w pobliżu, sporo żartuj, bądź stanowczy, energiczny i mądry. Pilnuj nauki. Widać, że ona bardzo sobie ceni Twoje uczucie. Sama jeszcze nie poczuła zauroczenia, ale za to przecież nie odpowiada. Natomiast bardzo Cię lubi i z tego się ciesz. Co będzie dalej, czas pokaże. Nie denerwuj się innymi zakochanymi. Dbaj o to, byś Ty sie wyróżniał pod wieloma względami.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione