nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 03.09.2013 14:04

Taneczna pasja

Od zawsze uwielbiałam taniec. Ćwiczę sama w domu, czuję, że to moja pasja, że taniec mnie nigdy nie męczy ani nie nudzi. Dlatego poprosiłam mamę, by zajrzała ze mną do klubu osiedlowego, gdzie dziewczyny ćwiczą regularnie. Bardzo jej się podobało, bo wszyscy tam ślicznie tańczą. Ale nie ośmieliłam się zapytać, czy ja bym mogła też tam trenować. A mama o nic nie zapytała. Tak się boję, że się nie zgodzi. 14-latka

Tylko wtedy dowiesz się, jakie mamy zdanie, jeśli zapytasz. Widocznie Wasze relacje z mamą nie są zbyt ciepłe, ale przecież jest mamą, więc próbuj i to jak najszybciej. Bo może zupełnie niepotrzebnie się stresujesz. Taniec to piękna sprawa. Jestem pewna, że skoro mamie się podobało, towystarczy jej o tym powiedzieć i pewnie się zgodzi. Nie napisałaś, w czym jest problem. A może mama ma mało pieniędzy? Wtedy pomysł, na czym możesz zaoszczędzić, by chodzić na zajęcia i by mama tego nie odczuła. Możesz się też zobowiązać, że w tym roku będą lepsze oceny i słowa dotrzymaj, obiecaj większą pomoc w domu. Tłumacz, że taniec to Twoje hobby, że przez te zajęcia będziesz miała zajęty mądrze czas, a nie ma nic gorszego niż nudzący się nastolatek. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione