nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 02.09.2013 14:06

Taniec- moja pasja

Od zawsze uwielbiałam taniec. Ćwiczę sama w domu, czuję, że to moja pasja, że taniec mnie nigdy nie męczy ani nie nudzi. Dlatego poprosiłam mamę, by zajrzała ze mną do klubu osiedlowego, gdzie dziewczyny ćwiczą regularnie. Bardzo jej się podobało, bo wszyscy tam ślicznie tańczą. Ale nie ośmieliłam się zapytać, czy ja bym mogła też tam trenować. A mama o nic nie zapytała. Tak się boję, że się nie zgodzi. 14-latka

Tylko wtedy dowiesz się, jakie mamy zdanie, jeśli zapytasz. Widocznie Wasze relacje z mamą nie są zbyt ciepłe, ale przecież jest mamą, więc próbuj i to jak najszybciej. Bo może zupełnie niepotrzebnie się stresujesz. Taniec to piękna sprawa. Jestem pewna, że skoro mamie się podobało, to wystarczy jej o tym powiedzieć i pewnie się zgodzi. Nie napisałaś, w czym jest problem. A może mama ma mało pieniędzy? Wtedy pomysł, na czym możesz zaoszczędzić, by chodzić na zajęcia i by mama tego nie odczuła. Możesz się też zobowiązać, że w tym roku będą lepsze oceny i słowa dotrzymaj, obiecaj większą pomoc w domu. Tłumacz, że taniec to Twoje hobby, że przez te zajęcia będziesz miała w mądry sposób zajęty czas. Bo nie ma nic gorszego niż nudzący się nastolatek.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10