nasze media Najnowszy numer 11/2019
dodane 30.08.2013 22:27

Ograniczam Internet

Postanowiłam ograniczyć mój czas spędzany w Internecie. I zmienić mój plan dnia. Robić więcej pożytecznych rzeczy. Internet jest wynalazkiem, z którego trzeba korzystać mądrze. A jakże wiele ludzi zniewala. Ja wyraźnie czuję, ze zabiera mi cenny czas wakacji. Powoduje, że czas ucieka mi jak przez palce.. Książki leżą nieprzeczytane, gitara w kącie. Maturzystka

Moje ciekawe zadania z matematyki czekają na rozwiązanie, buty do biegania już dawno domagają sie założenia, koleżanka czeka, by ją odwiedzić, babcia chce porozmawiać... A ja siedzę w Internecie! Dosyć tego!. W celu ograniczona czasu spędzonego w sieci, postanowiłam trzymać iPada, na którym mam Internet, na biurku w pokoju rodziców, a nie moim. Moje biurko od tej pory będzie służyć jedynie książkom. Usuwam też moje konto na YouTube. Chcę, żeby jak najmniej było mnie w tym wirtualnym świecie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 11.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 6
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione