nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 28.08.2013 23:20

Tylko mój scenariusz

Każdy jego uśmiech, każde spojrzenie to już dla mnie milion myśli, z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić. Planuję szczegółowo swoją przyszłość ( wiadomo z kim ), a nie umiem odnaleźć się w teraźniejszości. Czuję się jak potrawa bez przypraw - nijaka, bezwartościowa. Na nim już mi praktycznie nie zależy. Nie zależy mi na niczym... płaczę w poduszkę, bo mam wrażenie , że Pan Bóg nie chce ze mną rozmawiać, i , jak na razie, to jest moje największe zmartwienie Nastolatka

Najpierw napisałaś, że dokładnie planujesz przyszłość z kolegą, a kilka zdań później, że on się już nie liczy. To też oznaka dorastania. Nie tragizuj, śmiej się z siebie, życzę więcej humoru i radości. Bóg często ukrywa się w śmiechu i radości. Pewien egzorcysta powiedział, że diabeł jest smutny, że okropnie nie lubi szczerego śmiechu, prawdziwej radości. A nastolatki mają skłonność do dołków psychicznych, do pesymizmu i stąd tyle problemów. Co będzie z nim, to będzie. Oddaj to Bogu i ciesz się młodością. Nie planuj wszystkiego tak dokładnie, pozwól się Panu Bogu zaskoczyc! Jego scenariusz  naszego życia jest o wiele lepszy od naszego.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione