nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 09.08.2013 21:45

Poszukiwania wymarzonej dziewczyny

Ostatnio zdałem sobie sprawę z tego, że ja potrzebuję dziewczyny wesołej, uśmiechniętej, dowcipnej. Jestem tylko ciekawy, czy jest taka dziewczyna, o której marzę. Dokoła tyle wulgarnych, palących, pijących piwo, śmiejących się złośliwie i niemiło. Gimnazjalista

Oczywiście, że jest taka dziewczyna, o której marzysz. Tylko problem polega na tym, że te pijące, przeklinające, palące itd są bardzo widoczne i bardzo głośne. Pozostałe dziewczyny żyją ciszej, nie są tak widoczne. Nie za bardzo wychodzą, marzą i tęsknią, ale są przekonane, że chłopcy lubią tylko tamte. Ile ja się listów napiszę, że Wy musicie siebie szukać poza tą głośną i widoczną grupą. To trudne zadanie, ale warto szukać. Zawsze polecam wszystkie wyjazdy pielgrzymkowe, oazy, dni młodzieży. Zawsze dostaję potem listy, że się dwoje młodych zauroczyło. Raz coś z tego wyjdzie, a raz nie, ale trzeba szukać. Czasami osoba, której się szuka, jest bardzo blisko.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione