nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

dodane 01.08.2013 12:33

Zostań jurorem festiwalu

Weź udział w młodzieżowym konkursie filmowym kampanii „Oglądam, czuję, myślę – młodzi w kinie”

Nagraj dwuminutowy film i pojedź jako juror na festiwal filmowy do Gdyni. Zgłoszenia do 15 sierpnia.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma od 15 do 19 lat. Wystarczy nakręcić dwuminutowy film, nawiązujący do jednego z motywów kampanii „Oglądam, czuję, myślę – młodzi w kinie”, której pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Jej hasłami są: bunt, tożsamość, konsumpcjonizm, empatia,  wielokulturowość.  Czekamy na oryginalne pomysły, zarejestrowane kamerą, choćby w telefonie komórkowym, laptopie czy aparacie fotograficznym. Film może mieć dowolną formę: być zapisem osobistych zwierzeń, etiudą, teledyskiem.

Na stronie ogladamczujemysle.blogspot.com oglądać można już kilkanaście konkursowych filmów. Ich autorzy ambitnie potraktowali wyzwanie nadsyłając profesjonalnie zrealizowane animacje, małe fabuły i autorskie wideoklipy.

Filmy konkursowe przesyłać można e-mailem na adres konkurs@goculture.pl. Zwycięzca pojedzie na 38. Gdynia – Festiwal Filmowy, który trwać będzie od 9-14 września. Obejrzy filmy konkursowe, weźmie udział w obradach młodzieżowego jury i przyzna specjalną nagrodę. Będzie też okazja zajrzeć za kulisy festiwalu, spotkać największe gwiazd polskiego kina i publikować autorskie relacje z wydarzenia na blogu kampanii „Oglądam, czuję, myślę – młodzi w kinie”.

Na autora najczęściej oglądanego filmu konkursowego czeka specjalna Nagroda Internautów - książki o kinie oraz pakiet filmów z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń i regulaminu znaleźć na stronach: ogladamczujemysle.blogspot.com oraz www.nhef.pl. i  www.filmotekaszkolna.pl.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, inicjator ogólnopolskiej kampanii społeczno-informacyjno „Oglądam, czuje, myślę – młodzi w kinie”, we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej oraz Gdynia Festiwal Filmowy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione