nasze media Najnowszy numer MGN 12/2019
dodane 15.07.2013 15:45

„Wiara bez uczynków martwa jest”.

Słowami św. Pawła zatytułowaliśmy program kolonijny, który każdego dnia przebiegał pod hasłem jednego z uczynków miłosierdzia.

 Od kilku już lat, jako członkowie Akcji Katolickiej przy Parafii NSPJ w Jastrzębiu-Zdroju organizujemy wyjazdu kolonijne, które cieszą się dużym powodzeniem. Nie korzystamy z usług biur turystycznych a wszystkie formalności załatwiamy sami, stąd koszty wyjazdu są o wiele niższe. W tym roku wybraliśmy malowniczo położony   Ośrodek „Zielone Wzgórze ”w Karpaczu. Poznaliśmy wiele ciekawych miejsc takich jak Szklarska Poręba,  Sztolnie starej kopalni uranu w Kowarach, Park Miniatur Zabytków Dolnego śląska, zdobyliśmy śnieżkę, zamek Chojnik, podziwialiśmy wodospad Kamieńczyka. Codzienne wyprawy w Karkonosze pozwoliły nam zobaczyć piękno Dolnego śląska. Integracyjne wieczory zaowocowały nowymi przyjaźniami i pokazały, że można spędzać mile czas bez komputera czy telewizora. Każdego dnia wyznawaliśmy naszą wiarę modląc się rano i wieczorem oraz przed i po posiłku, uczestnicząc w niedzielnej Eucharystii i śpiewając religijne pieśni. Zaprosiliśmy na ten wyjazd Pana Jezusa i codziennie odczuwaliśmy Jego obecność i pomoc. Dziękujemy Bogu za ten niezapomniany wyjazd, a także rodzicom, sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy nam w jakikolwiek sposób pomogli. Zachęcamy do odwiedzenia tych cudownych miejsc. Pozdrawiamy wakacyjnie: „Szczęść Boże”

                                        Koloniści z Jastrzębia-Zdroju wraz z kadrą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione