nasze media Najnowszy numer MGN 12/2019
dodane 01.07.2013 21:49

Koniec przyjaźni?

Przyjaźniliśmy się dosyć długo. No i nagle on powiedział, że czuje coś więcej i czy chciałabym z nim chodzić. Zgodnie z prawdą powiedziałam, że z mojej strony to przyjaźń i nic więcej. No i nastąpił koniec. Unika mnie, mowy nie ma o dawnych relacjach. Jest mi bardzo przykro, tęsknię za tamtym czasem, brakuje mi go. Co mogę zrobić? Gimnazjalistka

Jeśli to był przyjaciel, to spokojnie napisz mu o tym dokładnie tak, jak napisałaś mi. Pisz o tym, co czujesz i jakie odnosisz wrażenia. Widocznie jego męska ambicja została bardzo podrażniona odmową. Ale nie tylko to. Skoro mu na Tobie zależało w inny sposób niż przyjaźń, to potemkażdy kontakt z Tobą byłby dla niego bolesny. Mężczyźni lubią krótkie i konkretne rozwiązania. Uznał, że łatwiej będzie mu przyjąć odmowę, jeśli straci z Tobą wszelki kontakt. Musisz też go zrozumieć. Ale możliwe, ze on też żałuje. Dlatego jeden raz możesz do niego napisać, zapytać wprost, może w realu, czy on się dobrze czuje w swojej decyzji. Bo Ty nie. Brakuje Ci Waszych rozmów, kontaktu i dlatego piszesz, czy nie można by wrócić do dawnych , przyjacielskich relacji. Jeśli nie odpowie lub odmówi, trudno, trzeba uszanować taką decyzję.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione